LANCOM breidt switch-portfolio uit met de LANCOM GS-3152P

LANCOM_GS-3152P_mit_PoE-_Layer-3-Lite_und_Cl_400300

LANCOM Systems, de Duitse netwerk- en security-specialist, breidt zijn switch-portfolio voor kleine en middelgrote bedrijven verder uit met de LANCOM GS-3152P. Deze Power over Ethernet (PoE)-switch gebruikt Gigabit-technologie om eindapparaten die relatief weinig data verwerken, zoals IP-telefoons, printers of pc's, te verbinden met het netwerk. De switch kan zowel traditioneel worden beheerd als automatisch worden geconfigureerd en beheerd via de LANCOM Management Cloud met behulp van Software Defined Networking (SDN).

De LANCOM GS-3152P heeft 48 Gigabit Ethernet-poorten en 4 SFP poorten. Met een doorvoersnelheid van 104 Gbit/s op de backplane biedt de switch maximale prestaties, zelfs bij hoge belasting. Als PoE-switch kan hij aangesloten PoE-eindapparaten zoals IP-telefoons, WLAN access points of bewakingscamera's van stroom voorzien. De switch ondersteunt beide PoE-standaarden IEEE 802.3af en IEEE 802.3at (PoE+) op 36 poorten met een totaal vermogen van 370 watt. Dit maakt de LANCOM GS-3152P ideaal om het steeds groter wordende aantal PoE-eindapparaten met lage stroomvereisten efficiënt van stroom te voorzien.
 
 

Statische routing & DHCP-server

De LANCOM GS-3152P biedt ondersteuning voor statische routing, een basis Layer 3-functie die het mogelijk maakt om bepaalde routing-taken van de router naar de switch te delegeren. De vooraf gedefinieerde netwerkroutes via één of meer netwerksegmenten maken met name bij intensief intern dataverkeer een snellere doorvoersnelheid mogelijk en verminderen de belasting van de router. De vrijgemaakte capaciteit kan vervolgens worden ingezet om het externe dataverkeer te verwerken, waarmee de totale netwerkefficiëntie toeneemt. Als DHCP-server is de switch in staat zelfstandig IP-adressen toe te wijzen en daarmee het IP-beheer van het aangesloten netwerk volledig over te nemen.
 
 

Sterk geautomatiseerd beheer via de LANCOM Management Cloud

Net als alle Fully Managed Switches van LANCOM kan de LANCOM GS-3152P met de traditionele LANCOM Management Tools worden beheerd of geïntegreerd worden in de LANCOM Management Cloud (LMC). In dat laatste geval profiteren netwerkbeheerders van een uiterst efficiënt switch-beheer op basis van Software-defined LAN (SD-LAN). Op deze manier worden de switch-configuraties op alle locaties op elkaar afgestemd, rekening houdend met de netwerkarchitectuur en virtuele LAN’s (VLAN’s). Daarnaast kunnen ze met één muisklik worden uitgerold of geüpdatet.
 
 

Toegangsbeheer & veilig beheer op afstand

De LANCOM GS-3152P biedt uitgebreide functies op gebied van beveiliging en beheer via IEEE 802.1X (enkelvoudig, meervoudig, poortgebaseerd of MAC-adres gebaseerd), Quality of Service (QoS) en VLAN-Tagging conform IEEE 802.1q. Bovendien kan inkomend en uitgaand dataverkeer voorrang krijgen via QoS. Dankzij de dual stack-implementatie is de switch toekomstbestendig en flexibel inzetbaar in zowel volledig op IPv4- en IPv6-gebaseerde netwerken. Beveiligde communicatieprotocollen zoals SSH, SSL en SNMPv3 maken professioneel beheer op afstand van het netwerk mogelijk. Bovendien ondersteunt de LANCOM GS-3152P het TACACS+ protocol voor authenticatie, autorisatie en accounting.
 
De LANCOM GS-3152P is per direct verkrijgbaar voor 1.090 euro, exclusief BTW. De optionele 1G multi-mode SFP-module LANCOM SFP-SX-LC1 voor afstanden tot 550 meter kost 119 euro, exclusief BTW. De variant voor afstanden tot 2 kilometer, de LANCOM SFP-SX2-LC1, kost ook 119 euro exclusief BTW. De 1G single-mode SFP-module LANCOM SFP-LX-LC1, voor afstanden tot 10 kilometer, is verkrijgbaar voor 149 euro, exclusief BTW.
 
Net als alle volledig beheerde switches van LANCOM, wordt de switch geleverd met 5 jaar garantie op alle onderdelen. Daarnaast zijn er gratis functie- en beveiligingsupdates beschikbaar als onderdeel van het LANCOM Software Lifecycle Management.
Meer over
Lees ook
Alcatel-Lucent Enterprise komt met nieuwe generatie OmniVista Cirrus R10

Alcatel-Lucent Enterprise komt met nieuwe generatie OmniVista Cirrus R10

Alcatel-Lucent Enterprise heeft de release aangekondigd van Alcatel-Lucent OmniVista Cirrus Release 10. De nieuwe generatie van het cloudgebaseerde Software-as-a-Service (SaaS) netwerkbeheersysteem.

Cradlepoint introduceert zero-trust beveiligingsdienst voor mobiele IoT-netwerken

Cradlepoint introduceert zero-trust beveiligingsdienst voor mobiele IoT-netwerken

Cradlepoint toonaangevend leverancier van cloud-delivered LTE- en 5G-netwerkoplossingen voor edge computing, lanceert vandaag de S700-router. Deze multifunctionele IoT-router is speciaal ontwikkeld om bedrijven een uitgebreide zero-trust-beveiligingsservice te bieden.

Hoe IIM kan helpen de netwerkinfrastructuur te beheren en te optimaliseren

Hoe IIM kan helpen de netwerkinfrastructuur te beheren en te optimaliseren

Om aan de wensen en eisen van klanten te voldoen en te garanderen dat een netwerkinfrastructuur de verwachte prestaties levert, is realtime ‘end-to-end’ inzicht en controle noodzakelijk. Elke klant verwacht tegenwoordig veel bandbreedte, hoge beschikbaarheid en probleemloze communicatie. Om het vertrouwen van klanten in hun digitale infrastructuur...