Zerto introduceert Zerto In-Cloud for AWS voor grootschalige disaster recovery

Zerto300200

Zerto, een dochteronderneming van Hewlett Packard Enterprise, kondigt Zerto In-Cloud for AWS aan. Deze nieuwe cloud-native softwareoplossing biedt disaster recovery voor Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2), waarbij de bescherming op te schalen is tot meer dan duizend instances over diverse regio’s, availability zones en accounts. Het tijdens AWS re:Invent 2021 onthulde Zerto In-Cloud for AWS zorgt voor betrouwbare en snelle bescherming van bedrijfsapplicaties in AWS met eenvoudige en geautomatiseerde workflows voor failover, herstel en testdoeleinden.

Organisaties die workloads in Amazon EC2-instances hebben draaien doen er goed aan om die te beschermen met een simpele en schaalbare oplossing voor disaster recovery. De uitdaging bij bestaande oplossingen is dat ze gebruikmaken van agents, gepaard gaan met intensieve handmatige configuratie- en beheerprocessen, slechts beperkte regionale dekking bieden of lastig te integreren zijn met automatiseringstools. Daarmee blijft grootschalige of snelle bescherming en herstel buiten bereik.

Daarom breidt Zerto zijn bewezen disaster recovery-functionaliteit uit naar Amazon EC2-instances binnen diverse AWS-regio’s en availability zones. Zerto’s innovatieve benadering van in-cloud replicatie lost het probleem van schaalbaarheid op met orchestration en automatisering, zonder inzet van agents. Zerto In-Cloud for AWS biedt efficiëntere replicatie van grootschalige volumes over meerdere regio’s en zones en optimaliseert de orchestration-workflows om gegevensverlies tot een minimum te beperken en te voldoen aan de Recovery Point Objective (RPO) en Recovery Time Objective (RTO). Zerto In-Cloud for AWS brengt eenvoudige, schaalbare en efficiënte cloud-native disaster recovery naar workloads in AWS die in de cloud zijn ontwikkeld of gemigreerd.

De uitgebreide functionaliteit van Zerto omvat zowel migratie, disaster recovery en back-ups naar AWS als replicatie van Amazon EC2-workloads naar omgevingen op locatie. Zerto In-Cloud for AWS vult deze functionaliteit verder aan met een veerkrachtige, uiterst schaalbare en cloud-native architectuur voor disaster recovery binnen de cloud. Dankzij het API-gebaseerde beheer is Zerto In-Cloud for AWS eenvoudig te integreren met elke gewenste automatiseringsoplossing zodat de bescherming van workloads ondergebracht kan worden bij de overkoepelende databeheerstrategie. Zerto biedt één platform en een uniforme ervaring voor disaster recovery, back-ups en de migratie van workloads vanuit, binnen en naar AWS, of het nu gaat om virtuele machines of containers.  

Aanvullende belangrijke mogelijkheden van Zerto In-Cloud for AWS zijn onder meer:

 

  • Geautomatiseerde failovertests: De mogelijkheden van Zerto In-Cloud for AWS voor automatisering- en orchestration maken niet-disruptieve failovertests mogelijk voor alle instances in een AWS-regio of availability zone. Organisaties kunnen op die manier de effectiviteit van hun disaster recovery-plannen toetsen om er zeker van te zijn dat ze goed zijn voorbereid op storingen of calamiteiten.
  • Bescherming van applicaties: Bescherming en herstel van grote complexe applicaties zoals die van SAP en Oracle. De orchestration van Zerto In-Cloud for AWS maakt het mogelijk om beschermingsgroepen in te richten voor diverse instances in AWS.
  • Stateless beheer: De beheercomponenten van Zerto In-Cloud for AWS kunnen worden gehost in elke Amazon EC2-regio en van regio tot regio worden voorzien van veerkrachtige bescherming tegen regionale storingen.

“Zerto biedt al jaren hét disaster recovery-platform voor de bescherming van virtuele machines op locatie naar AWS. Met Zerto In-Cloud for AWS kunnen gebruikers van Amazon EC2 hun workloads nu snel herstellen over verschillende AWS-regio’s na elke onderbreking, ook als die door een ransomware-aanval is veroorzaakt”, zegt Ziv Kedem, vice president en General Manager van Zerto. “Hiermee brengen we de eenvoud van Zerto op schaal naar deze gebruikers. Met onze eenvoudige, grootschalige orchestration van disaster recovery kunnen zij een disaster recovery-strategie ontwikkelen voor de bescherming van bedrijfskritische applicaties die in Amazon EC2 draaien.”

 

Zerto In-Cloud for AWS zal begin 2022 verkrijgbaar zijn in de AWS Marketplace.

Meer informatie over Zerto In-Cloud for AWS is hier beschikbaar. Zerto is tijdens AWS re:Invent 2021 te vinden op stand 640. Klik hier voor on demand toegang tot ondersteunend materiaal.

Lees ook
Commvault breidt samenwerking met NetApp uit met Metallic Office 365 Backup

Commvault breidt samenwerking met NetApp uit met Metallic Office 365 Backup

Vandaag heeft Commvault bekend gemaakt dat het zijn samenwerking met NetApp heeft uitgebreid door Metallic Office 365 Backup aan te bieden ter vervanging van NetApps ondersteuning voor O365-backup. Het Metallic-portfolio werkt naadloos in NetApps data fabric en biedt DMaaS voor hybride workloads van klanten.

A3 Forecast Solutions en Darwin Retail Solutions: Snel.com is deel van ons team

A3 Forecast Solutions en Darwin Retail Solutions: Snel.com is deel van ons team

A3 Forecast Solutions en Darwin Retail Solutions uit Mijdrecht leveren planningssoftware. Het eerste bedrijf richt zich op de wholesale-markt en het andere op de retailmarkt. Daarmee is men inmiddels meer dan vijftien jaar zeer succesvol. De software is voorheen vooral als een lokale installatie geleverd, tegenwoordig ligt de nadruk op een SaaS-oplossing...

Leaseweb voegt Microsoft Azure toe aan zijn hybride cloudoplossingen

Leaseweb voegt Microsoft Azure toe aan zijn hybride cloudoplossingen

Leaseweb Global, een toonaangevende hosting- en clouddienstverlener, heeft vandaag aangekondigd dat zijn Leaseweb Cloud Connect-oplossing is uitgebreid met snelle en veilige verbindingen met Microsoft Azure vanuit geselecteerde Leaseweb-datacenters in Europa, de VS en Singapore.