i3-Technologies biedt nu ook digital signage in samenwerking met Zebrix

Digital Signage Lifestyle

 

i3-Technologies, leverancier van interactieve software- en hardware-oplossingen voor het klaslokaal, de werkplek en ontmoetingsplaatsen, breidt zijn ecosysteem verder uit. Dankzij een partnerschap met Zebrix zijn de i3TOUCH-interactieve displays vanaf nu ook uitgerust met geavanceerde digital signage-mogelijkheden, waardoor ze ingezet kunnen worden voor het delen van aankondigingen, aankomende evenementen, noodberichten en school-, bedrijfs- of klanteninformatie.

Met de integratie van Zebrix, een geavanceerde narrowcasting- en digital signage-oplossing, ontwikkeld door het Franse bedrijf Manganelli, worden de mogelijkheden van het gamma interactieve displays van i3-Technologies verder uitgebreid. De i3TOUCH displays kunnen nu ook eenvoudig ingezet worden als digitaal informatie- of reclamebord. Organisaties beheren daarbij hun boodschappen centraal en bepalen waar, wanneer en op welke display(s) die getoond worden. De ingebouwde sensor van het display detecteert wanneer een scherm niet meer gebruikt wordt en start dan automatisch de digital signage-toepassing. Zo houden niet alleen bedrijven en scholen hun werknemers en leerlingen perfect op de hoogte, maar kunnen de i3TOUCH-displays ook ingezet worden in bijvoorbeeld retail-, horeca- en fitnesszaken of zelfs in ziekenhuizen en openbare gebouwen om informatie en/of promoties te delen met patiënten en bezoekers.

 "Dankzij Zebrix breiden we de manieren waarop klanten onze displays kunnen gebruiken verder uit,” zegt Lars Van Sweevelt, Director of Product Development of i3-Technologies. “Waar ze voordien vooral een interactief hulpmiddel voor (hybride) vergaderingen of lessen waren, kunnen de i3TOUCH-schermen nu ook ingezet worden om mensen te informeren. En dit is slechts een eerste stap. We kijken constant naar mogelijkheden om de multi-inzetbaarheid van onze displays uit te breiden door samenwerking met andere bedrijven.”

 

i3TOUCH-displays bevorderen de samenwerking en interactie. Met de whiteboard-applicatie kunnen gebruikers er niet enkel ideeën mee vastleggen in presentaties of andere apps, maar ook aanpassingen aanbrengen en deze meteen delen met anderen. Bovendien kunnen ze hun ideeën via videoconferencing op afstand bespreken of draadloos presenteren via een gratis te downloaden app. De flexibiliteit, gemakkelijke integratie en intuïtieve gebruikersinterface maken de displays ideaal voor gebruik in scholen en bedrijven.

 

Meer over
Lees ook
Commvault breidt samenwerking met NetApp uit met Metallic Office 365 Backup

Commvault breidt samenwerking met NetApp uit met Metallic Office 365 Backup

Vandaag heeft Commvault bekend gemaakt dat het zijn samenwerking met NetApp heeft uitgebreid door Metallic Office 365 Backup aan te bieden ter vervanging van NetApps ondersteuning voor O365-backup. Het Metallic-portfolio werkt naadloos in NetApps data fabric en biedt DMaaS voor hybride workloads van klanten.

A3 Forecast Solutions en Darwin Retail Solutions: Snel.com is deel van ons team

A3 Forecast Solutions en Darwin Retail Solutions: Snel.com is deel van ons team

A3 Forecast Solutions en Darwin Retail Solutions uit Mijdrecht leveren planningssoftware. Het eerste bedrijf richt zich op de wholesale-markt en het andere op de retailmarkt. Daarmee is men inmiddels meer dan vijftien jaar zeer succesvol. De software is voorheen vooral als een lokale installatie geleverd, tegenwoordig ligt de nadruk op een SaaS-oplossing...

Leaseweb voegt Microsoft Azure toe aan zijn hybride cloudoplossingen

Leaseweb voegt Microsoft Azure toe aan zijn hybride cloudoplossingen

Leaseweb Global, een toonaangevende hosting- en clouddienstverlener, heeft vandaag aangekondigd dat zijn Leaseweb Cloud Connect-oplossing is uitgebreid met snelle en veilige verbindingen met Microsoft Azure vanuit geselecteerde Leaseweb-datacenters in Europa, de VS en Singapore.