Colruyt Group optimaliseert bedrijfsvoering en klantervaring met cloudbased netwerkoplossing van Extreme Networks

Extreme-Networks-280210

Extreme Networks, Inc. installeert een geavanceerd, cloudgebaseerd netwerk dat alle supermarkten, distributiecentra en kantoren van de Colruyt Group onderling verbindt. Colruyt is een van de grootste retailondernemingen in België, Luxemburg, Frankrijk en India. De implementatie stelt Colruyt in staat om een betrouwbaardere, efficiëntere en modernere mobiele ervaring te bieden aan klanten en medewerkers. Het bedrijf gaat ook gebruikmaken van de inzichten en analyses van ExtremeCloud™ IQ, een cloudbeheeroplossing. Hiermee kan Colruyt zijn bedrijfsvoering optimaliseren en het hele netwerk met een enkel dashboard beheren. 
 
Colruyt Group heeft meer dan 600 winkels en levert voedingsmiddelen en andere artikelen aan meer dan 580 onafhankelijke winkels in West-Europa. Het bedrijf heeft ook een sterke e-commerce-aanwezigheid in Europa. De groep heeft meer dan 40 zakelijke en consumentenmerken binnen zijn dochterondernemingen, waaronder OKay, Bio-Planet, DATS 24, DreamLand en DreamBaby.
 
Door de sterke groei van het bedrijf begon Colruyt last te krijgen van beperkingen van de netwerkcapaciteit. Het bestaande netwerk bleek niet voldoende uitgerust te zijn om de opkomst van verbonden devices en de uitbreiding van de activiteiten te ondersteunen. Ook bood het geen waardevol inzicht en locatiediensten, waarmee de winkels hun salesstrategieën konden bouwen. Colruyt koos daarom voor Extreme om te migreren naar een robuuster en betrouwbaarder cloudbeheerd netwerk dat meer capaciteit biedt en zorgt voor meer inzicht en achtergrondinformatie. Het nieuwe netwerk wordt aangedreven door ExtremeCloud IQ en biedt naadloze draadloze connectiviteit voor medewerkers en klanten. Zo is de overall gebruikerservaring te verbeteren. 
 
Colruyt profiteert van:
  • Naadloze en betrouwbare connectiviteit: Met meer dan 10.000 ExtremeWireless™ Wi-Fi 6 access points realiseert Colruyt een naadloze mobiele ervaring binnen al zijn winkels, kantoren en distributiecentra. Dat geldt voor elke gebruiker, van winkelmedewerker met een handheld device tot aan klanten met een smartphone.
  • Optimaal netwerkinzicht: Het ExtremeCloud IQ-beheerplatform biedt inzicht in en analyses van het netwerkgebruik. Hierdoor kan het bedrijf bepalen hoe het de bedrijfsvoering en klantervaring kan optimaliseren in winkels en distributiecentra.
  • Slim en proactief troubleshooten: ExtremeCloud IQ Co-Pilot, een door AI en ML aangedreven extensie van ExtremeCloud IQ, stelt Colruyt in staat om netwerkproblemen proactief te detecteren. Deze extensie biedt ook potentiele oplossingen en zorgt ervoor dat kleine issues niet uitmonden in grote. Zo is een optimale en betrouwbare gebruikerservaring gewaarborgd.
  • Complete technische, strategische en financiële ondersteuning: Colruyt schakelt voor de installatie en het beheer van het netwerk Extreme Premier Services in. Dit is een persoonlijk team van externe netwerkexperts. Ook maakt het bedrijf gebruik van ExtremeWorks Advanced Hardware Replacement Service, dat voorziet in 24/7/365 hardwaresupport. Colruyt profiteert ook van Four Wall Premier Support. Deze dienst voorziet in geavanceerde hardware- and software-support voor alle netwerk- en datacenteronderhoud en in volledige financiële flexibiliteit en schaalbaarheid via Extreme Capital Solutions.
Meer over
Lees ook
Rackspace Technology behaalt de status van Qualified Security Assessor Company voor de PCI DSS-richtlijn in EMEA

Rackspace Technology behaalt de status van Qualified Security Assessor Company voor de PCI DSS-richtlijn in EMEA

Rackspace Technology heeft de status van Qualified Security Assessor Company (QSAC) voor de Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) behaald. Deze status geldt voor de hele regio EMEA.

Commvault breidt samenwerking met NetApp uit met Metallic Office 365 Backup

Commvault breidt samenwerking met NetApp uit met Metallic Office 365 Backup

Vandaag heeft Commvault bekend gemaakt dat het zijn samenwerking met NetApp heeft uitgebreid door Metallic Office 365 Backup aan te bieden ter vervanging van NetApps ondersteuning voor O365-backup. Het Metallic-portfolio werkt naadloos in NetApps data fabric en biedt DMaaS voor hybride workloads van klanten.

A3 Forecast Solutions en Darwin Retail Solutions: Snel.com is deel van ons team

A3 Forecast Solutions en Darwin Retail Solutions: Snel.com is deel van ons team

A3 Forecast Solutions en Darwin Retail Solutions uit Mijdrecht leveren planningssoftware. Het eerste bedrijf richt zich op de wholesale-markt en het andere op de retailmarkt. Daarmee is men inmiddels meer dan vijftien jaar zeer succesvol. De software is voorheen vooral als een lokale installatie geleverd, tegenwoordig ligt de nadruk op een SaaS-oplossing...